Tutaj kupisz moje rękodieło

Współpraca

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie galerie, sklepy, kwiaciarnie, pasmanterie, sklepy z akcesoriami kuchennymi, sklepy z pamiątkami, sklepy ogrodnicze, budowlane, sklepy internetowe oraz wszelkie przedsiębiorstwa zainteresowane dystrybucją bądź bezpośrednim kupnem produktów naszej firmy.

Ceny na stronie są cenami brutto przeznaczonymi dla klientów indywidualnych i nie obowiązują przedsiębiorstw.

W celu otrzymania wyceny prosimy wysłanie zapytania na adres galeria.zosi@gmail.com lub biuro@woodtm.com

W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy dzwonić:

+48 785 848 841 - Zosia
+48 785 848 842 - Bartek

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę na atrakcyjnych warunkach finansowych!Marka "Galeria Zosi" jest własnością firmy "Wood Bartłomiej Migas". Wszelkie zdjęcia, logotypy oraz informacje na stronie zostały zamieszczone zgodnie z prawem oraz za zgodą ich autorów. Logotypy, zdjęcia oraz informacje zawarte na stronie, wprowadzone i wykonane przez "Galeria Zosi" w całości należą do "Wood Bartłomiej Migas". Nie można kopiować i powielać ich bez zgody autora. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt na adres biuro@woodtm.com


"Wood Bartłomiej Migas" jest przedsiębiorstwem zarejestrowanym, o numerze NIP 627-270-76-56 oraz numerze REGON 243192497. Mieści się na terenie Polski pod adresem; Trzebyczka 62, 42-450 Łazy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz