Tutaj kupisz moje rękodieło

poniedziałek, 11 listopada 2013

Dzwoneczki na choinkę.

Witam serdecznie:))


Oj nie było mnie, ale miałam gości moja księżniczka Alicja była. Dzwoneczki na choinkę i koniki na biegunach malowałam w nocy kosztem snu ale ja to lubię. Więc przedstawiam dzisiaj kolejne ozdoby na choinkę.  Ozdoby będą dostępne w sprzedaży w moim sklepie.Nasze Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Kulturniak organizuje wraz z Domem Kultury w Łazach 
I Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkim wystawcom zapewniamy nieodpłatnie miejsce na stoisko, gdzie będziecie mogli przedstawić swoją ofertę, szeroko związaną z asortymentem Świąt Bożego Narodzenia. Planujemy szerokie nagłośnienie w/w imprezy poprzez plakaty, ogłoszenia, również w Kościołach, Internet. Podczas imprezy planujemy wiele atrakcji a także wspólne kolędowanie. Mając to wszystko na uwadze mamy nadzieję na dużą frekwencją, co będzie wiązało się z dużą korzyścią również dla Was.
Zgłoszenia, pytania oraz informacje kierować proszę do Pani Renaty Maier-Hoppe pod numerem tel. 731 083 383 lub mailowo na adres: sitkulturniak@gmail.com , do dnia 02.12.2013r.
 Pozdrawiam i życzę miłej nocy Zosia.

9 komentarzy:

 1. witaj Zosiu ,
  wszystko jak zwykle piękne i gustowne :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zosieńko ozdoby przecudne!!! Wspaniale się prezentują!!!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. co jeden to piękniejszy
  a konik to już ogóle bomba!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne ozdoby choinkowe. Konik fantastyczny!
  pozdrawiam
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudnie wyglądają wszystkie.Buziaki 1000 sztuk.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie ozdoby piękne a konik szczególnie . Pozdrawiam i myślę że na kiermaszu Twoje ozdoby będą miały wzięcie bo są śliczne. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Same śliczności pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 8. Tworzysz piękne rzeczy. Z duszą. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń