Tutaj kupisz moje rękodieło

poniedziałek, 3 listopada 2014

CREATIVE BLOG TOUR.

Witajcie moi drodzy.


  Dostałam zaproszenie od Babci Anulki do zabawy, która krąży po blogach i oczywiście się zgodziłam ale to nie takie proste przekonać inne osoby by wzięły udział w tej zabawie. Jest zabawa i są dziewczyny, które tworzą piękne i nie powtarzalne rzeczy. Babcię Anulkę znam krótko ale mogę powiedzieć fajna babka i fajnego ma bloga. Jak znajdziecie chwilkę to zaglądnijcie do niej.


k


Ja jestem pełną pomysłów i marzeń kobietą. Pomysłów mam dużo aż za dużo bo czasem nie starcza czasu na codzienne życie i przyziemne sprawy. Co tworzę, sami wiecie i widzicie. Tworzę bo uwielbiam to, kocham, i jestem przy tym szczęśliwa. Jakie mam marzenia oj dużo ich ale małymi kroczkami się spełniają.
Dlaczego piszę bloga? bo w ten sposób poznaje się wspaniałych ludzi, ich pasje i zainteresowania.
Maluję ciągle coś nowego ale dzisiaj pokażę moje perełki z mojej Galerii Zosi. Są moją dumą i co najważniejsze cieszą oczy i serca innych.
Zapraszam również do mojej Galerii na www.galeriazosi.plWłaśnie poznaje się wspaniałych ludzi z pasją do których należy Ewa. Jest osobą bardzo zdolną z doskonałą umiejętnością tworzenia dzieł. Ewa ma swój styl, klasę co jest bardzo trudne do osiągnięcia w tworzeniu rękodzieła. A na dodatek prowadzi drugiego bloga w którym pokazuje swój piękny ogród.
Zapraszam zajrzyjcie do Ewci a sami się przekonacie jakie piękne rzeczy tworzy.
Dusia, och co mam napisać same piękne słowa. Jest wspaniałą kobietą z wspaniałym ogrodem. No tak ale żeby osiągnąć taki piękny ogród trzeba dużo pracy włożyć. Efekt jest imponujący a zresztą co tu dużo mówić jest światową kobietą, a nawet można w gazecie o niej przeczytać. Kochana ogród cudo no i do tego piękne szyje podusie, kotki. Sama jestem posiadaczką podusi od Dusi. A moja księżniczka z kotkiem to się nie rozstaje.
Zapraszam zajrzyjcie do niej a już tam zostaniecie na zawsze.


Pozdrawiam serdecznie, Babci Anulce dziękuję za zabawę i życzę miłego dnia Zosia.

4 komentarze:

 1. Dziękuje jeszcze raz za zabawę i miłe słowa , ale się Duśka ucieszy ha ha , ale znając Ją to poradzi sobie , a Was kochani zachęcam do brania udziału to miła i fajna zabawa pozdrawiam Anulka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zosiu, bardzo Ci gratuluję wyróżnienia. Należało Ci się bo tworzysz z pasją i Twoje rzeczy są jedyne w swoim rodzaju. Jeszcze raz gratuluję! Buziaki kochana!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Ci Zosiu wyróżnienia i dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnienia Zosiu

  OdpowiedzUsuń

Gadget

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia.