Tutaj kupisz moje rękodieło

czwartek, 25 czerwca 2015

Kawusia u Zosi.

Witam.)))


Bardzo się cieszę z Waszych odwiedzin jestem bardzo szczęśliwa że tak licznie zaglądacie, że moje prace Wam się podobają i są nie tuzinkowe jak się o nich mówi. Wszystkim chcę  podziękować za zainteresowanie moimi pracami i spotkaniami czwartkowymi. Staram się jak najczęściej pokazywać wszystkie moje prace choć nie zawsze jest tyle czasu ile by się chciało. Ogromnie mi jest miło że nawet panowie wpadają na kawusię i półgębkiem uśmiechają się "o dzisiaj kawusia u Zosi." Fajnie że stworzyłam coś co przyciąga i stało się stałym elementem mojej Galerii, o to mi właśnie chodziło i ogromnie z tego się cieszę. We wczorajszym poście były pudełka na druty do robótek ręcznych a dzisiaj pudełka na szydełka.

Pudełka na szydełka cieszą się ogromnym zainteresowanie pań które dziergają szydełkami. Mają nareszcie szydełka w jednym miejscu i to na dodatek pięknie pomalowane. Maluję na zamówienie w kolorach i wzorach jakie tylko sobie wymyślicie. Jestem w trakcie tworzenia kilku takich pudełek ale dzisiaj pokażę w maki do komplety z pudełkiem na druty i w tulipany.

Wybaczcie mi, czasami tak potrafię się rozgadać że trudno mi przestać i dzisiaj właśnie tak jest.  Zapraszam na kawusię na taras choć pogoda w kratkę. Czekam na wasze opowieści co się u Was działo przez ten tydzień. Kurcze szybko leci tydzień i trudno zrealizować plany z całego tygodnia. Czeka w kolejce już od dłuższego czasu skrzynia posagowa, stara szafka wodziarka, którą planuję postawić obok drzwi wejściowych i ma służyć do przechowywania butów. bo wiecie jak to jest w domu, klapek i różnych nie potrzebnych butów ale jak chcę schować to okazuje się że muszą stać i koniec, mam również dwie stare ławki do szlifowania i odnowienia.
Zaglądnijcie również na FB tam ogłosiłam na przywitanie lata zabawę i jest do wylosowania piękny w kolorze niebieskim z kaszubskim motywem kuferek, skrzynia o wymiarach 40cmx30cmx23cm, fajny i bardzo przydatny w każdym domu. 
https://www.facebook.com/GaleriaZosi


Ławka malowana jest przeze mnie w kwiatki z Zalipia, dałam jej nowe i piękne życie , stoi nad stawem i często przysiadam chociaż na chwilkę by nacieszyć oko moimi rybkami i liliami wodnymi ale nie tylko moim miejsce ulubionym jest.

Dzisiaj przygotowałam dwa miejsca z kawusią bo do wczoraj nie zadawałam sobie sprawy jak dużo gości mnie odwiedza w czwartki, proszę siadajcie na tarasie lub jak kto woli przy stawie wśród kumkających żabek.


 Alicja lubi chlebkiem rybki i Maxsa karmić.Skrzyneczki na szydełka:wymiary (długość/szerokość/wysokość):
- zewnętrzne: 26,8x10,5x8,7 cm
- wewnętrzne: 25x8x8 cm

Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego dnia i proszę jak wpadniesz na kawusię zostaw po sobie ślad, wystarczy małe słówko a ja będę się cieszyła jak mala dziewczynka która dostanie na pożegnanie cukierka hi,hi żartuje, nie poważnie mówię.

3 komentarze:

  1. Zosiu, zostawiam kilogram czekoladek i moc uścisków:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wpadłam na kawę zaproszona przez fb:))))słodka ta Twoja Alicja:))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Przysiadłam, posłuchałam, poczytałam, popatrzyłam - odpoczęłam i idę dalej:)

    OdpowiedzUsuń