Tutaj kupisz moje rękodieło

czwartek, 14 stycznia 2016

Kawusia u Zosi.


Witam serdecznie:))

Pozwoliłam sobie dzisiaj na wirtualną kawusię i nakręciłam króciutki filmik ale przykro mi że mnie nie ma na nim bo jestem niestety operatorem. Nie wiem co się dzieje ale nie umiem go uruchomić tutaj coś się stało mam nadzieję że w ciągu dnia usterkę usunę a teraz tylko zdjęcia.. Zanim go obejrzycie to chciałam kilka słów powiedzieć tak jak wspominałam miłość do ludowych wzorów jest ciągła i nie nieustanna. Ale wczoraj pojawiły się u mnie stare lale porcelanowe które mnie kiedyś urzekły i postanowiłam je mieć. No właśnie wczoraj do mnie dotarły są zakurzone i stare ale młode z wyglądu. muszę zrobić im małą higienę osobista i będą na półce stały. To jest kolejna moja pasja która zrodziła się dopiero w tym roku, no to będzie się działo będą przybywały kolejne. Nie wiem czy Wam mówiłam ale założyłam kolejny fan page na FB jest to strona pod nazwą "Trzebyczka - Nasza Wieś - społeczność." Moim cichym marzeniem jest rozruszanie naszej wsi jednym słowem chcę by się działo tak jak się dzieje w mojej Galerii wiem że biorę sobie kolejny obowiązek na głowę ale chyba tak lubię i żyję wtedy gdy mam dużo na głowie i w głowie. Wiem że to zobowiązuje ale mam nadzieję że podołam. Na stronce fb na razie  wiele się nie dzieje ale to początki a początki są zawsze trudne. Teraz nie tylko będziecie mnie mogli śledzić w mojej Galerii ale również co się dzieje na naszej wsi. Kochani mamy duże plany i nadzieję związaną z naszą świetlicą wiejską że w końcu będzie remont i będzie piękniała w oczach a mieszkańcy wtedy z pewnością też się zaangażują, wiara i nadzieja czyni cuda.
Zapraszam Was nie tylko do mojej galerii na fb ale również do mojej wsi.

https://www.facebook.com/trzebyczka

 https://www.facebook.com/GaleriaZosi A to moja kolejna pasja.
Ja już myślę o wiośnie i zaczynam malować skrzynki na kwiaty a właściwie osłonki bo wchodzą do nich plastikowe skrzynki
Pożyczyłam książkę od pani Wiesi w której są bardzo ciekawe rzeczy napisane o naszej wsi Trzebyczce w miarę możliwości będę przedstawiała ciekawostki na fb i blogu wraz z moim malunkami. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny.

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za kawusię:)))podziwiam Twoją kreatywność i talent:)))lalki u mnie też mają szczególne miejsce,najbardziej lubię takie w strojach z różnych stron świata:)))Twoje są bardzo ładne:)))Pozdrawiam i powodzenia życzę:)))ja też zbieram informacje i zdjęcia mojej wsi,na razie tylko w gronie rodzinnym:)))ale kto wie może pójdę w Twoje ślady:))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wytrwałości w postanowieniu promocji,a osłonki są przepiękne:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie osłonki na parapet i od razu świat jest piękniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia w nowych wyzwaniach.
  Osłonki na skrzynki u Ciebie zawsze są piękne.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zosiu, ja też marzę o wiośnie. Zimą zasypiam...
  Całuski.

  OdpowiedzUsuń