Tutaj kupisz moje rękodieło

czwartek, 8 grudnia 2016

Kawusia u Zosi.

Witam serdecznieZapraszam dzisiaj na kawusię do mojego domku bo na dworze zimno. Poza tym jestem od trzech tygodni chora, przeziębiona a z kaszlu nie mogę wyjść. Mam nadzieję że w końcu mi to przejdzie. Wiecie jak to jest chora ale w łóżku leżeć to nie możliwe tym bardziej że ciągle coś się dzieje a to w świetlicy, a to na warsztatach, Podjęłam się pewnych rzeczy, doszło mi trochę więcej pracy, ale ja to lubię, jak się coś  dzieje i czasu na nic nie ma. Organizujemy pierwszy raz spotkanie opłatkowe dla mieszkańców w świetlicy, trochę się denerwuję żeby wszystko wyszło ok. Bombek pomalowała można powiedzieć dużo ale 17 grudnia jadę na Jarmark więc pewnie sprzedam trochę.
W tym tygodniu miałam niespodziankę bo dostałam telefon, Terenia mówi mi przez telefon Zosia bierz aparat i leć na drogę, to ja lecę a tu co Mikołaj na mnie czekał. Byłam grzeczna wiem bo przyszedł. a teraz na poważnie mieszkańcy naszej wsi cudownie się integrują, jest nas dużo a mam nadzieję że będzie jeszcze więcej. To jest piękne to jest super.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję że jesteście.

Na warsztatach robimy różne rzeczy ale teraz okres przedświąteczny to temat ozdoby świąteczne.
Zobaczcie jakie piękne zaproszenia dziewczyny zrobiły na nasze spotkanie opłatkowe.

Ozdoba na okno w kółku, robiona przez jedną z mieszkanek.


To co się dzieje w naszej świetlicy na warsztatach to jest super,super, super integracja. nawet panowie nas zaszczycają swoją osobą. Jerzyk bo tak ma nasz kolega na imię zrobił wraz z koleżankami takie choinki z piór. Jestem pod wielkim wrażeniem  a wiecie dlaczego? Bo to moja zasługa że zaszczepiłam im chęć i wenę twórczą. to jest cudne, jestem szczęśliwa.Miłego dnia.

7 komentarzy:

 1. Wspaniała integracja. A Mikołaj- chłop na schwał!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś dobrym duchem w swoim środowisku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zosiu przede wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!Przepiękne prace:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak trzymaj Zosiu i zdrówka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. To wspaniałe, Zosiu, że się tak integrujecie i piękne rzeczy powstają :)
  Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zosiu, masz fajnie w tej Twojej wsi! Swietna intergracja, zazdroszczę:) Zdróweczka życzę!

  OdpowiedzUsuń