Tutaj kupisz moje rękodieło

sobota, 10 grudnia 2022

 Witajcie !!!Jak u Was przygotowania do świąt u mnie na spokojnie bez szału, powolutku, było kilka wersji gdzie i u kogo wigilia i stanęło że u nas. Na początku opierałam się i tak jakoś mi się nie chciało a teraz nabrałam ochoty i cieszę się że u nas. Będzie duży ruch ale my z Andrzejem lubimy. 

Maluję skrzynię posagową co prawda nie na zamówienie ale może kto się skusi i kupi jeszcze w tym roku. No cóż nadzieję trzeba mieć. Na razie to maluję drobne rzeczy jak filiżanki i teraz kilka bombek pomalowałam. Może ktoś chce jeszcze na prezent to zapraszam na prv.  Zostało kilka sztuk., są inne ale za razem, wyjątkowe. Planuję jeszcze zrobić dużego skrzata przed dom, może zdążę to Wam pokaże. Sprzątam w wolnych chwilach między jednym a następnym malowaniem. Śmieje się bo w moim wieku nie należy się już niczym przejmować. Przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę. 

Zapraszam na filiżankę kawusi już w nieco świątecznym nastroju. 

Znalazłam jeszcze kilka pocztówek z naszej izby, która kiedyś była w naszej Trzebyczce a teraz pozostały tylko wspomnienia. Był to wspaniały czas dla mnie i ludzi którzy wtedy ze mną działali..


Do zobaczenia , dziękuję za każde odwiedziny pa.


4 komentarze:

 1. Przepiekne te Twoje dzieła.U mnie córka z rodziną będzie a w pierwsze św.syn przyjdzie z rodziną. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny. Buziaki posyłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnej urody są Twoje prace. W każdym domu stworzą niepowtarzalny, radosny klimat. U mnie tak zasypało, że balkon muszę odśnieżać, chociaż wczoraj to już robiłam. Śnieg musiał padać w nocy skosem, bo to loggia. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite rzeczy 😍😍😍 Bardzo kreatywna z Ciebie osóbka.

  Dużo słoneczka i uśmiechu na codzień życzę 🌞🌞🌞🌻🌻

  Kasia Dudziak, Kasinyswiat

  OdpowiedzUsuń