Tutaj kupisz moje rękodieło

piątek, 24 stycznia 2014

Rękodzieło na tkaninach.

Witam serdecznie:))

Dziękuję za mile spędzone chwile wczoraj przy kawusi. Opętały mnie tkaniny. Przerwa w malowaniu na drewnie, aczkolwiek muszę pomalować dużą skrzynię posagową. Jest już zabejcowana na biało tylko waham się ze wzorem na niej. Mam dwie koncepcje. Co prawda łowickie ale miotam się. Jeśli chodzi o tkaniny to na razie uczę się ale nauka idzie w dobrym kierunku.
Może Wy mi podpowiecie co by było fajnego na dużej skrzyni posagowej. Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Zosia.

7 komentarzy:

 1. Ja bym na bokach widziała pojedyncze gałązki i kwiatki lawendy a na wieku taki duży pęk lawendy z małą kokardą:))) ale się rozmarzyłam:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zosiu nie mam takiej wyobraźni. Myślę, że na pewno wymyślisz jakiś cudny motyw. Ja kocham róże, więc gdybym miała Twoje zdolności, to pewnie wymalowałabym bukiet róż... Pozdrawiam Cię ciepło. Sąsiadkę pozdrowiłam. Dzisiaj znów siedzę u niej. Pozdrawiamy Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zosiu maluj maluj bluzeczki i sprawdzaj w praniu , a skrzynia- na rogach skrzyni motywy i wieko wzdłuż, można też pomalować samo obramowanie wieka i tak samo dół skrzyni w koło pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 4. Basia ma rację- bukiet róż, albo koguta z kokoszką:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. A musi być na "ludowo"? Ja chciałabym mieć taką skrzynię ozdobioną w stylu wintage. Zrobiłaś Zosieńko już tyle wspaniałych skrzyń i skrzyneczek że i tym razem wymyślisz coś wspaniałego - jestem tego pewna! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje prace można zawsze podziwiać:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super Zosiu, że próbujesz na kolejnych tkaninach :-) Co do wzoru na skrzyni, to może podpytaj co Narzeczona lubi - jakie wzory czy kolory. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Wystąpił błąd w tym gadżecie.