Tutaj kupisz moje rękodieło

piątek, 16 maja 2014

Będę się chwaliła.

Witam serdecznie.:))Jak Wam opowiadałam lubię robić wystawy w zaprzyjaźnionym  Domu Kultury w Ząbkowicach.
Jest zawsze pięknie, sympatycznie i uroczo. Byłam w środę i wystawiałam swoje prace z okazji 60 urodzin Domu Kultury. Była telewizja TVP z Katowice i filmowali wszystkie osiągnięcia z działalności Domu Kultury.
Długo to trwało do wieczora. Ale jestem bardzo zadowolona bo moje prace będą w telewizji pokazane w przyszłą środę i też miałam mieć swoje pięć minut przed kamera ale to akurat nie wyszło bo nie starczyło czasu a poza tym miały być pokazywane wydarzenia zjawiskowo a nie indywidualnie. Ale mimo tego jestem bardzo zadowolona bo poznałam Panią redaktor z którą rozmawiałam prywatnie i zainteresowała się moją pasją i moim dalszym rozwojem i realizacja marzeń. Zainspirowały ja moje marzenia o stworzeniu zakątka na mojej wsi na podobieństwo wsi Zalipie. Pytała czy mam w domu też takie piękne prace jak tutaj pokazuję.Teraz wiem że mobilizacja i realizacja moich marzeń musi być szybsza bo jak to będzie zrealizowane to mam duże szanse na mój indywidualny program. Bardzo bym chciała to jest moje kolejne marzenie.W tym dniu ze spotkania wyniosłam same korzyści i nadzieję na indywidualny program.
A tym czasem jestem w lokalnej gazetce i to na drugiej stronie to już coś, ale nie ukrywam że o mnie to już trzeci artykuł. Jestem bardzo dumna z tego co tworzę i robię bo wszystkim się podobają moje malunki a najbardziej cieszy mnie fakt że kto ktokolwiek przychodząc obok moich prac wzdycha jak do swej wielkiej miłości. To co robię jest polskie, piękne, ludowe i bardzo kolorowe. Daje nam radość i uśmiech na ustach. Ale się dzisiaj rozpisałam ale to chyba ta pogoda na mnie tak wpłynęła że zamiast malować dzisiaj opisuję swoje marzenia. Ale cóż by było warte nasze życie bez marzeń.


Muszę Wam pokazać jak nasze rodzinka się powiększa. 

 Maksiu

Fokus

 Lara i Maksiu
 Alicja jest w siódmym niebie bo tyle zwierzaków obok niej się kręci a każdy z mich  małą księżniczkę zaczepia a Alicja się śmieje jak piękny malutki kwiatuszek.


 Tituś jest kotkiem mojej Alicji.


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję że jesteście bo to Wy i Wasza obecność daje mi poczucie i wiarę by tworzyć i pokazywać te piękne przedmioty.  

14 komentarzy:

 1. Zosiu:)gratuluję :)nie ma nic piękniejszego jak spełniane marzenia i szczęśliwa rodzina:))))Alicja słodka:)))))a zwierzaki cudne:)))pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i trzymam kiuki za realizację planów i marzeń :-) 

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknych marzeń Zosiu Ci życzę, a wszystko inne jest wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznych marzeń życzę i ich spełnienia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zosiu spełnienia marzeń tych skrytych i tych wspaniałych - gratuluję artykułu :)
  Pewnie będziesz w telewizji regionalnej - szkoda ;)
  Same słodziaki Alicja urocza :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pięknej wystawy i artykułu o Tobie. Życzę Ci spełnienia marzeń.
  Śliczna wnuczka i jak szybko rośnie.
  Kiedy będzie ten program to chętnie zobaczę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo Zosieńko ! :)), z całego serca życzę Ci programu, który pociągnie kolejne :)). To marzenia dają siłę, a spełnianie ich piękne życie . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też mocno trzymam kciuki Zosiu za spełnienie Twoich marzeń. Tworzysz piękne rzeczy które dają radość wielu osobom. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zosiu gratuluję Ci serdecznie i życzę spełnienia marzeń!! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No Zosieńko moje gratulacje i trzymam kciuki za powodzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fantastyczna sprawa i trzymam kciuki za powodzenie i marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje Zosiu,zwierzyniec super a i Alicja rośnie,spełniaj swoje marzenia i powodzenia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zosiu mam trochę zaległości i Ciebie... Wielkie gratulacje. Tworzysz piękne rzeczy i bardzo dobrze, że coraz więcej osób się o nich dowie i je zobaczy. Twoja wnusia śliczniutka a zwierzaczki też piękne. Pozdrawiam Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluje wystawy, programu i wszystkich sukcesów. Zwierzyniec masz super.

  OdpowiedzUsuń

Wystąpił błąd w tym gadżecie.