Tutaj kupisz moje rękodieło

czwartek, 19 marca 2015

Kawusia u Zosi.

Witam serdecznie:))


Dzisiaj kolejny czwartek i kawusia w pięknej scenerii herbaciarki, serduszek i pierścieni na serwetki. Maluję ostatnio dużo ale tak naprawdę dla siebie nie wiele a właściwie nic. Postanowiłam zrobić tym razem sobie przyjemność i prezent. Na dzień kobiet dostałam od mojego męża herbatę i to nie byle jaką bo Lipton 12 smaków. Ja lubię dobre herbaty to i do tego pomalowałam sobie pudełko i pierścienie na serwetki. Będę teraz miała się czym chwalić przed gośćmi. Znacie takie przysłowie szewc chodzi bez butów a ja mam zamiar zmienić w tym roku to przysłowie. Piszczcie co u Was słychać, ja już mam wszystkie okna na święta umyte, wysprzątane i teraz tylko w ogrodzie troszkę posprzątać.
W sobotę jest jarmark w Łazach koło Zawiercia. Będę tam od godz. 9,00 zapraszam wszystkich chętnych na zakupy i po ozdoby Wielkanocne.
Herbaciarka jest malowana z wszystkich stron i z każdej strony inny wzór kwiatów 
ale łączy się  w całość z pierścieniami.

 Pierścienie na serwetki.

 Tak będzie stała w mojej kuchni na co dzień.Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego i słonecznego dnia Zosia.

9 komentarzy:

 1. Piękna ta skrzyneczka na herbatę i obrączki też śliczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny prezent sobie sprawiła Zosiu.
  Co do porządków przedświątecznych to jestem daleko w lesie i nie wiem czy wyjdę z tego lasu przed świętami. Jakoś nie mogę się ogarnąć po powrocie z sanatorium.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla siebie też czasem trzeba coś zrobić. Herbaciarka wygląda prześlicznie. Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zosiu , ale z Ciebie chwalipięta , cudna , cudna herbaciarka ale żeby tak się chwalić? Żarty na bok super kochana ozdobiłaś i te obrączki są piękne pozdrawiam ciepło Dusia [ zagadki są proste i ja je uwielbiam ]

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze wpadam w popłoch, kiedy ktoś mówi, ze chciałby u mnie zobaczyć to wszystko, co robię./ Wyglada na to, ze nie chcę gościa u siebie widzieć, bo z reguły odpowiadam, ze niewiele mam. I to prawda, bo wszystko się gdzieś rozchodzi. Tak samo jak u Ciebie, Zosiu. Pozdrawiam i miłego weekendu. A herbaciarka śliczna,

  OdpowiedzUsuń
 6. Herbaciarka fajnie wygląda.Fajne takie rzeczy.Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 7. No to nareszcie szewc ma buty :) Herbaciarka śliczna. Powodzenia na kiermaszu życzę.

  OdpowiedzUsuń

Wystąpił błąd w tym gadżecie.