Tutaj kupisz moje rękodieło

wtorek, 22 września 2015

Chwalę się.

Witam serdecznie:))

Kolejny raz zostałam wyróżniona i nawet otrzymałam tabliczkę na własność z dożynek prezydenckich a do tego byłam na kolejnych dożynkach naszej gminy. Były w niedzielę. Spotkała nas miła niespodzianka bo wszystkie dziewczyny artystki z naszego " Kulturniaka dostały podziękowanie za wkład i realizacje twórczości na terenie Gminy Łazy. Każde podziękowanie chociaż drobniutkie dla mnie ma wielkie znaczenie. Moje prace są doceniane i zauważane nie tylko przez moich fanów ale również przez władze gminy. 
No dobrze dosyć chwalenia teraz pokażę Wam co wymyśliłam i będę również robiła. Do mojej galerii chcę również wprowadzić trochę nowoczesności, romantyzmu i szarości które teraz są modne. Dzisiaj pierwsza herbaciarka w koronki. Szarość i koronka to dobre i delikatne połączenie. Jest to pierwsza więc jeszcze jej dużo brakuje do doskonałości ale myślę że to w nie długim czasie opanuję.


 Ato moja koronkowa herbaciarka


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny Zosia.

5 komentarzy:

 1. Gratuluję Zosiu:)))zasługujesz na wyróżnienia:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Zosiu, cieszę się, że jesteś doceniana nie tylko przez nas:)
  Herbaciarka jes ładna, na pewno się spodoba też innym:) Buziaki zostawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana jesteś już Artystką , władze dostrzegli Twoje zdolności- gratulację, a herbaciarka piękna Zosieńko , piękna pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 4. Zosiu gratuluję uznania, a najbardziej radości z pasji, którą masz w sobie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Zosiu dyplomów i wyróżnień. Zasługujesz na nie. Herbaciarka śliczna.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń