Tutaj kupisz moje rękodieło

wtorek, 8 września 2015

Rękodziło ludowe, ręcznie malowane.

Witam serdecznie:)))


Rozhulałam się znowu z tym malowaniem, nie mam na nic czasu ale ja to uwielbiam jak ciężar pracy muszę nosić na plecach i co najważniejsze że go czuję. Wiem wtedy że żyję i jestem potrzebna. Wakacje widać mi nie do końca służą ale co tam mówić jak będę chciała to zawsze i w każdej chwili mogę sobie je zrobić. Dzisiaj pokażę Wam kolejne t shirty dla moich maluchów. Muszę się trochę przestawić na męskie malunki dla młodego, nie wypada go ubierać w kwiatuszki. Przygotowuję również kilka moich prac na Dożynki Prezydenckie do Spały które odbędą się teraz w sobotę i niedzielę. Zapraszam wszystkich mieszkających w pobliżu. Mnie tam nie będzie ale moja menadżerka będzie mnie reprezentowała ha,ha,ha ( żartuję moja przyjaciółka) przykro mi ale ja nie mogę jechać no cóż i tak czasami się zdarza. 

 Bluzeczka bawełniana malowana ręcznie, wzór kaszubski. Bluzeczka dla niemowlaczka malowana ręcznie wzór sówka


Maluję na zamówienie, zapraszam galeria.zosi@gmail.com

Kochani pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny Zosia. Zawsze będzie mi miło jak zajrzysz i zostawisz malutki ślad po sobie. 

6 komentarzy:

 1. Zosieńko, weź Ty poszukaj ten czas i usiądź spokojnie i pogadaj trochę z nami. Bardzo mi tego brakuje. Bluzeczki sliczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Danusiu dziękuję za te słowa i pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe bluzeczki - zwolnij może na chwilkę !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba bluzeczka z sówką - dla malucha to świetny pomysł. Pozdrawiam Cię Zosiu bardzo ciepło.

  OdpowiedzUsuń

Wystąpił błąd w tym gadżecie.