Tutaj kupisz moje rękodieło

piątek, 16 grudnia 2022

 Witajcie!!!


Jak nie pisałam to nie pisałam  a teraz co chwila mam Wam coś do powiedzenia. 

W domu mam już prawie wszystko wysprzątane bo zaczynam ozdabiać i wprowadzać nastrój świąteczny. Została mi do kupienia jeszcze tylko choinka no i przygotowania do stołu wigilijnego. Miałam iść na święta do córki ale wyszło że u nas będą święta.. Na początku jakoś mi się nic nie chciało a teraz nabrałam chęci i ochoty żeby zrobić święta u nas. Jest piękna zima dużo śniegu to i święta będą jak z bajki, mam nadzieje że śnieg nie zniknie do świąt. 

Dostałam kilka pięknych szydełkowych rzeczy w prezencie to i ochota do sprzątania przyszła. 

Skrzynia stoi na środku salonu i czeka na malunki. Właśnie czasami tak mam że jest szybko a czasami jest bardzo długo. Myślałam że do świąt pomaluję ale chyba nie, a niech stoi sobie na środku. 


Zrobiłam skrzata ale nie jest atrakcyjny więc stoi w kąciku. 
Co piątek chodzimy z koleżanką na spacer taki dłuższy do lasu. Jest fajnie, miło i przyjemnie.                                        Dziękuję za odwiedziny. 

Pa do zobaczenie. Zosia.

8 komentarzy:

 1. Pieknie u Ciebie i w domku klimatycznie i na dworze.Firanka kuchenna urocza.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chcę Cię martwić Zosiu, ale u nas dziś zapowiadali że w wigilię będzie +11 stopni, tak że z zimy nici choć i u nas dziś pełno śniegu. Co do Twoich dekoracji to są cudne jak zawsze, najbardziej mnie zauroczyła ta choinka filetem. Oby wigilia Wam się udała i żeby Wszyscy byli zdrowi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne dekoracje...a śnieg niesttey ma stopnieć ale ...Życze Ci na Święta tego czego pragniesz i żeby atmosfera była jak trzeba i żeby uśmiech przy stole gościł:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami potrzebna jest iskierka by się coś zadziało a czasami moc samopoczucia i tego Ci Zosiu życzę :) pięknie przyozdabiasz dom - Wesołych Świąt wspólnie spędzonych

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne dekoracje. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia

  OdpowiedzUsuń
 6. Zosiu, życzę dalszego radosnego świętowania.

  OdpowiedzUsuń