Tutaj kupisz moje rękodieło

niedziela, 22 listopada 2015

Wiła wianki.

Witam serdecznie:


U mnie świątecznie i pracowicie. Tak mi spodobało się wicie wianków że ciągle tworzę. Dziękuję kochane dziewczyny za rady i sugestie. Jestem otwarta i lubię słuchać innych ale tylko jak maja rację hi,hi.

Wianków ciąg dalszy i nie powiem ale coraz lepiej mi to wychodzi. To kolejne doświadczenia twórcze. Pozazdrościła Danusi bo ona co chwyci w swoje złote rączki to wychodzi super. I ja powiedziałam sobie a co to i ja spróbuję. Trochę od ludowości odpoczywam ale tylko na chwilę bo jutro zabieram się za malowanie kolejnego koguta łowickiego.

Zobaczcie co na wiłam i namalowałam.
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny za to że jesteście i za dobre rady, Dziękuję Wasza Zosia.

9 komentarzy:

 1. Prześliczne prace Zosiu. Wianki i bombki zachwyciły mnie. Zdolniacha z Ciebie, wszystko potrafisz!
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wianuszki są śliczne Zosiu, szczególnie ten biały. Bombeczki to już prawdziwe cudeńka. Niesamowicie wyglądają koroneczki na niebieskim tle!
  Przesyłam cieplutkie pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zosiu, pierwszy wianek mnie urzekł - pełna natura, tak jak lubię. Poza tym to idziesz jak burza i niech ta energia trwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wianuszek biało srebrny i bombka czwarta od dołu dla mnie są naj naj.. Te przezroczyste bombki są szklane? Miłej pracy idziesz jak burza : )

  OdpowiedzUsuń
 5. U Ciebie Zosiu same cudowności. Napatrzeć się nie można, prawdziwe arcydzieła:))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Zosiu wszystko takie piękne aż dech zapiera,kiedy Ty to tworzysz,jak zawsze podziwiam Cię bardzo.Te bombki są takie lekkie ażurowe cudeńka,gratuluję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zosiu wszystko takie piękne aż dech zapiera,kiedy Ty to tworzysz,jak zawsze podziwiam Cię bardzo.Te bombki są takie lekkie ażurowe cudeńka,gratuluję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe, takie delikatne po prostu magiczne

  OdpowiedzUsuń