Tutaj kupisz moje rękodieło

czwartek, 8 września 2016

Kawusia u Zosi.

Witam serdecznie



Słoneczko moje, szczęście największe
tyś najpiękniejszym dla mnie prezentem
dziękuję losowi, że tak to sprawił
i ciebie najmilsza na mej drodze postawił

(wiersz z internetu)



Jest tak jak zawsze raz w tygodniu się spotykam z Wami przy kawusi i na razie się nie zapowiada na większą zmianę. Może jak przyjdzie jesień, zima, ciemno, chłodno i głucho znajdzie się więcej czasu i częstsze odwiedzanie bloga. a tym czasem kawusia ta tarasie bo pogoda piękna, słonko świeci. Pomalowałam w tym tygodniu kolejne komplety ślubne ale pierwszy raz mi się zdarzyło ze nie zrobiłam zdjęć wszystkich skrzynek.  Ten komplet którego nie mam zdjęć był w piękne róże i do tego pudełko na obrączki a drugi podobny jest na zdjęciu. W mojej Galerii będą nowości i skrzynie posagowe nie tylko takie jak do tej pory. Dostałam  zamówienie a Kazik i ja musimy się wykazać jak wyjdzie ok to i takie skrzynie będą dostępne,czekam na nią  z niecierpliwością. (Kazik to mój stolarz). Denerwuję się ale zawsze tak jest jak mam lub maluję coś innego, nowego.  Teraz aktualnie maluję poszewki na poduszki to zamówienie czekało przez cale lato by w końcu je skończyć. 






A to kolejna skrzynka na koperty ślubne. Malowana ręcznie.






Zaczynamy działać w naszej świetlicy we wsi, wakacje minęły i czas zacząć . zaczynamy od przyszłego tygodnia Bokwa fitness. (Informacje szczegółowe na prv galeria.zosi@gmail.com) Jeśli ktoś jest z okolicy zapraszamy serdecznie. Okazja do spotkania się i spędzenia przyjemnie czasu.

Dziękuję za odwiedziny , dziękuję i witam nowych obserwatorów. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego i kolorowego dnia Zosia.


8 komentarzy:

 1. Skrzynka na koperty jest piękna!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za pyszną kawusię:)))Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w realizacji planów życzę:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia w realizacji planów:)))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za kawkę i miłe doznania artystyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kawusia u Ciebie Kochana zawsze mila i w Pieknym otoczeniu :))) Pieknego Weekendu Zycze :)) I Trzymam Mocno kciuki za nowosci :)) Buziaki :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudeńka przy kawie ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 7. No Zosieńko nie udało mi się w czwartek wypić kawy z Tobą,ale piłam ją we Wrocławiu i pomyślałam o Tobie:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Zosiu, żyjesz pełnią życia i tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń

Wystąpił błąd w tym gadżecie.